Müügitingimused

1. Ostukorv

Ostukorvi lehel saab soovi korral veel muuta ostukorvi sisu. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist kassa lehel ostukorvi sisu enam muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist.

2. Maksmine

E-poes saab maksta panga ülekandega Teile koostatud arve alusel, mis saadetakse Teile peale tellimuse kinnitamist e-mailile.

3. Ettemaks

Müüja võib nõuda ettemaksu kuni 50% kauba hinnast, ülejäänud summa tasub tarbija pärast kauba kättesaamist. Ettemaksu hulka loetakse mistahes summat, mida tarbija peab enne kauba kättesaamist tasuma.

4. Tarneaeg

E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal tööpäeval ning tarneaeg hakkab kehtima kohe peale makse laekumist Audiofookus OÜ arvelduskontole.

5. Kohaletoimetamine

Kaup tuuakse tellimuses sisestatud tarneaadressile kokkulepitud ajal olenevalt tarneviisist ja vastavalt kauba saadavusele. Tavaline tarneaeg on 5 päeva. Juhul, kui mõne toote puhul kulub tellimuse täitmiseks rohkem aega, võtame Teiega kindlasti ühendust. Kaup antakse üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid kokkuleppel ostjaga.

6. Tagastamine

Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise kuupäevast kaup tagastada ja saada tasutud ostusumma tagasi (v.a. transpordikulu) tingimusel, et toodet ei ole kasutatud ega rikutud.

Kauba tagastamiseks tuleb saata kas e-kiri aadressil audiofookus[ät]audiofookus.ee, helistada telefonil +372 50 19 488 või võtta meiega ühendust kontaktivormi kaudu siin. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number ning arvelduskonto, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arvelduskontole viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani.

7. Lepingutingimused

Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus kahe aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Et hilisemaid probleeme oleks lihtsam lahendada, peaks tarbija säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud Audiofookus e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja probleemi lahendamata jätta.

8. Kaebused

E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada aadressile: Audiofookus OÜ, Urda tee 3-9, Jälgimäe küla, Saku vald, Harjumaa 76404 või e-posti aadressile: audiofookus[ät]audiofookus.ee. Kauba võib tagastada eelnimetatud aadressile või tuua Audiofookus kauplusesse.

Puudusega kauba korral on tarbijal õigus:
1. Nõuda esmalt kauba tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga.
2. Nõuda ostuhinna alandamist või lepingust taganemist, juhul kui:
* müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada,
* parandamine ebaõnnestub,
* müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud,
* kauba parandamise või asendamisega on tarbijale tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.

9. Garantiitingimused

Kui kaubale kehtivad seaduses sätestatust soodsamad garantiitingimused (müügigarantii), siis antakse nimetatud tingimused koos vastava kaubaga kirjalikult kaasa.

10. Teave tellimuste kohta

Teavet tellimuste kohta saab küsida telefonil +372 50 19 488 või e-posti aadressil audiofookus[ät]audiofookus.ee.